Do Ciebie. Pzdr Qwerty | Wydawnictwo Poligraf

Do Ciebie. Pzdr Qwerty

„Do Ciebie. Pzdr Qwerty”

NIEPOKONANI to ludzie pokrzywdzeni przez organy państwa, które w sposób bezpodstawny doprowadziły do upadku ich firm. Niektórych z nich, bez zebrania wystarczającego materiału dowodowego, oskarżono o nieuzasadnione przestępstwa,
a innych w sposób bezkrytyczny osądzono, nie posiadając wiarygodnej argumentacji, tylko zbudowaną częstokroć na pomówieniach i sfałszowanych dokumentach.

NIEPOKONANI to właśnie my! Zrzeszyliśmy się, tworząc stowarzyszenie NIEPOKONANI2012. Uważamy bowiem,
że każdy obywatel, który został podobnie pokrzywdzony jak założyciele tego ruchu, powinien otrzymać szansę upublicznienia wszystkich niegodziwości, których był adresatem ze strony poszczególnych organów administracyjnych, skarbowych czy prokuratorsko-sądowych. Chcemy nie tylko pomóc pokrzywdzonym, lecz pracować razem na rzecz przywrócenia uniwersalnych zasad sprawiedliwości w naszym kraju.

Dlatego stowarzyszenie Niepokonani2012 przystąpiło do projektu realizującego na rzecz m.in. tej organizacji publikacje dotyczące opisu i analizy rzeczywistości w RP. Projekt jest czymś w rodzaju domu mediowego, którego jedną z form działania jest seria wydawnicza Biblioteka Niepokonani2012. Oto pierwsza jej pozycja książkowa.

Serię Biblioteka Niepokonani2012 inicjujemy we współpracy
z wydawnictwem, które zapewnia autorom wsparcie i pomoc
w dążeniu do sukcesów rynkowych na rynku wydawniczym.

 

Zapraszamy na stronę Biblioteki Niepokonanych.

 

 

www.biblioteka-niepokonani.pl

Kontakt z projektem w celu uzyskania informacji i współpracy:
kongres2@wp.pl

 

Autor: QWERTY

Książka drukowana

Stron: 114
Format: 145x205
ISBN: 978-83-7856-221-4
Oprawa: Miękka
Cena: 0.00