Bajkolandia | Wydawnictwo Poligraf

Bajkolandia

Wor only to pseudonim pisarki, która stworzyła przepiękną opowieść, czerpiąc natchnienie z otaczającej nas rzeczywistości. Przenosi czytelników do światów splecionych z marzeń i magii. Natura, ludzkie interakcje, a nawet szelest liści – wszystko staje się dla niej inspiracją.
„Bajkolandia” jest mostem łączącym rzeczywistość z fantazją, a aspiracje literackie autorki nieustannie zmierzają ku horyzontom, gdzie słowa stają się echem ludzkiej duszy, przemieniając zwykłe momenty w niezwykłe opowieści, które poruszają serca i umysły.
Zapraszam do „Bajkolandii” – miejsca, gdzie magia jest codziennością, a smutki zamieniają się w radość! „Bajkolandia” to nie tylko książka – to wehikuł wyobraźni, który przeniesie każde dziecko do krainy, gdzie łzy mieszają się z tęczowym pyłem, tworząc napój szczęścia. Przyłącz się do Lili, która na skrzydłach smoka, w tęczowych trzewikach wyrusza na spotkanie z bajkoludkami, magicznymi stworzeniami i… swoim najlepszym przyjacielem.
Czy jesteś gotowy, aby odkryć tajemnice Bajdoliny? Czy chcesz poznać niebieską żabę Miławę, która ziewając, barwi świat na błękitno, czy złote jeże turlające się po tęczy? A może marzysz o spotkaniu z królem Bajmocarzem, który może spełnić najskrytsze życzenia?
„Bajkolandia” to opowieść o przygodzie, odwadze i sile marzeń. To książka, która uczy, że nawet w najtrudniejszych chwilach można znaleźć iskierkę nadziei i że prawdziwa magia tkwi w nas samych.

 

Wydano: 2024 rok

Autor: Wor only(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 32
Format: 165x235
ISBN: 978-83-8308-236-3
Oprawa: Twarda
Cena: 35,00

KUP TERAZ