ZMIEŃ SWOJE CIAŁO Z NAJSPRAWNIEJSZĄ PARĄ ŚWIATA. Tajemnice dojścia do wspaniałej formy ujawniają Matt Thom i Monica Wright | Wydawnictwo Poligraf

ZMIEŃ SWOJE CIAŁO Z NAJSPRAWNIEJSZĄ PARĄ ŚWIATA. Tajemnice dojścia do wspaniałej formy ujawniają Matt Thom i Monica Wright

11 lutego 2001 Monica Wright była świadkiem wypadku, gdy jej mąż, Matt Thom, został potrącony przez pociąg i uderzył w betonowy słup. Matt przeżył wypadek, ale był cały połamany i poobijany. Ledwo uszedł z życiem…
18 miesięcy później Monica i Matt reprezentowali Australię w mistrzostwach świata WFF Fitness 2002 w Niemczech w konkurencji par i wygrali! Byli jedyną parą małżeńską, która zdobyła tytuł mistrzów świata par fitness. Wspólny trening, wytrwałość i wzajemna miłość zmieniły ich ciała i ich życie oraz pozwolił Mattowi dojść do siebie po straszliwym wypadku.
Teraz postanowili pomóc tym tysiącom ludzi – którzy chcą zmienić swoje ciało, a tym samym i swoje życie – bo sami są najlepszym dowodem na to, że ich system treningowy, odpowiednia motywacja oraz miłość drugiej osoby potrafią zdziałać cuda.
Ta książka to Twój plan działania i jednocześnie motywacja do tego, by Twoje ciało znalazło się w jak najlepszej formie, bo to klucz do sukcesu, do zmiany Twego życia na lepsze.

***

Artur Ligęska – założyciel firmy Twój Fitness Sp. z o.o. Profesjonalista w swojej dziedzinie, człowiek z wieloletnim doświadczeniem, niezwykle zaangażowany w pracę, kochający to, co robi, i patrzący w przyszłość z niezwykłą wiarą. Z sukcesami wspiera polskich i zagranicznych inwestorów w tworzeniu najlepszych kompleksów i klubów fitness na najwyższym poziomie. Jest jedynym w Europie Środkowo-Wschodniej posiadaczem dyplomu amerykańskiego NFBA z zakresu BUSINESS of FITNESS, co dodatkowo potwierdza jego profesjonalizm w wykonywanym zawodzie. Opracował swój własny koncept fitness, który z powodzeniem wdrożył w klubach fitness SOHO Body Spirit. Poza centrami fitness jest właścicielem salonów kosmetyczno-fryzjerskich SOHO Beauty, kortów do squasha SOHO Squash oraz sklepów z suplementami oraz obuwiem sportowym Fit Shop. Wydał dwie płyty z muzyką: SOHO Lounge oraz SOHO House.
Jego pracę doceniło zarówno środowisko fitness, wybierając jeden z klubów SOHO Body Spirit Najlepszą Inwestycją Fitness do 1000 m2 w 2013 r., jak również media ekonomiczno-biznesowe, umieszczając Go w grupie Najlepszych Menedżerów Fitness Biznesu w Polsce w 2015 r. Od maja 2016 roku współpracuje dodatkowo z Kliniką Wellness oraz American Warsaw Clinic warszawskiego szpitala Medicover jako Trener Motywacji Sportowej. Kończy pracę nad książką “Marzenia, które zabijają…?”. Prowadzi także projekt klubu fitness w Ostródzie LOG IN.

Autor: Matt Thom, Monica Wright(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 344
Format: 145x205
ISBN: 978-83-7856-656-4
Oprawa: Miekka
Cena: 44.00