W poszukiwaniu siebie | Wydawnictwo Poligraf

W poszukiwaniu siebie

W poszukiwaniu siebie to książka dla kobiet inteligentnych, posiadających duszę i intuicję. Dla zakochanych, ale także chwilowo samotnych. Opowiada o subtelnej miłości, oczekiwaniu na nią, tęsknocie, wyzwoleniu kobiecych zmysłów oraz odkrywaniu uśpionej natury i poznaniu samej siebie.

Czytając tę historię, niewątpliwie zastanowimy się, co próbuje przekazać nam nasze wnętrze, gdzie przebiega granica między podświadomością marzeń a realnością wpojonych bądź nabytych zasad moralnych.

Losy bohaterki o imieniu Laura wraz z historiami innych kobiet pojawiających się w książce łączą się, dając efekt przeplatających się wydarzeń. W nich odnajdziemy cząstkę ukrytego JA, skonfrontujemy odpowiedzi na pytania, które nieraz zapewne zadajemy swemu odbiciu w lustrze, zrozumiemy, co jest dobre, a co jeszcze lepsze.

Laura podobna jest troszkę do każdej z Nas. Pragnie miłości, lecz jednocześnie boi się, że ta jedyna i prawdziwa nie istnieje.

Ukazana postać z psychologicznego punktu widzenia jest ciekawym przykładem bogatej osobowości. Skrępowana, zakompleksiona moralność, którą wyniosła z rodzinnego domu, przygniata jej prawdziwą osobowość. Bohaterka pragnie przeobrażenia wewnętrznych zmysłów, by poczuć się kobietą kochaną, a przez to szaloną i wolną, gdzie niewieście emocje zacumują do bezpiecznej przystani…

Miłość, dla której zawsze jest miejsce, inne trudne refleksje, fragmenty ludzkich przeżyć, marzenia oraz próba odnalezienia własnego miejsca w życiu tu i teraz to tylko niektóre tematy poruszane w książce. W pogoni dnia codziennego zatrzymamy się na chwilę zadumy, odetchniemy głęboko piersią, usłyszymy bijący zegar przemijania ludzkiego losu, czy wysłuchamy symfonii wykonanej przez polne koniki.

Czy niespodziewany wyjazd do Wenecji oraz uroczy nieznajomy rozbudzą miłość w Laurze?

Czy pozna wreszcie ukrytą prawdę o sobie?

Zapraszamy do lektury!

Autor: Nowacka Monika(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 216
Format: 145x205
ISBN: 978-83-8159-045-7
Oprawa: Miękka
Cena: 39.90