Taniec sfer | Wydawnictwo Poligraf

Taniec sfer

“Dokonaj przemiany świata w swoim własnym wnętrzu”.

Otwórz się na zmianę…

Nieznana formuła przebudzenia emocjonalnego odsłania, jak twoja przemiana duchowa może wykreować twoją idealną rzeczywistość.

Autorka w zwięzły sposób przedstawia na wykresie obszary ludzkich emocji. Obraz wnętrza człowieka, uwidoczniony na wykresie emocji, oddala przywiązanie do niszczących uczuć i otwiera na przebudzenie duchowe. W ten sposób człowiek jako istota duchowa znajduje się w duchowym zjednoczeniu wszystkich istot Stworzonych. Emocjonalne uwikłanie zostaje porzucone na rzecz racjonalizmu Wiary. To nowe pojęcie otwiera nowy wymiar myślenia, gdzie Rozum doznaje oświecenia Wiarą.
Taki racjonalizm się opłaca, korzystając bowiem z wypracowanych zależności matematycznych, książka podąża drogą doświadczania racjonalizmu Wiary. Ta duchowa przygoda, do której zachęca autorka, otwiera przed człowiekiem nowe płaszczyzny poznania, w nowo wyprowadzonych pojęciach. Prezentowana tu nowa wiedza przedstawia, w jaki sposób duchowość człowieka jest pierwsza w stosunku do całej doświadczanej rzeczywistości i skąd się ona wywodzi. Podaje też cel ludzkiej wędrówki przez nieograniczone poziomy wzrostu duchowego ku Pełni, która jest Bogiem.

Autor: Maria Mileno(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 158
Format: 145x205
ISBN: 978-83-7856-053-1
Oprawa: Miękka
Cena: 29.00

Inne publikacje tego autora