Piknik na skraju parkuru | Wydawnictwo Poligraf

Piknik na skraju parkuru

“Piknik na skraju parkuru” to zabawne szkice o jeździectwie i… jedzeniu. Czynni miłośnicy jeździectwa odnajdą w tych opowiadaniach atmosferę stajni i stajennych pogawędek, a ci, którzy marzą o dołączeniu do ich grona, dowiedzą się tego i owego o świecie między boksami a wybiegiem. Gdyby ktoś chciał zasmakować uroków takiego życia, nie ruszając się z domu, znajdzie w tekście kilka przepisów na koniarskie potrawy. Miłośnicy igraszek literackich również nie będą rozczarowani.
Książka w przekorny, lekki sposób opowiada o serdecznych związkach między jeźdźcami a końmi, o blaskach i cieniach koniarskiego żywota, a przede wszystkim o tym, że nie trzeba być wybitnym jeźdźcem, żeby cieszyć się urokami stajennego życia u boku ukochanego, choć czasami nieco kłopotliwego, czworonożnego przyjaciela.

Katarzyna Preiskorn ma na koncie ponad osiemdziesiąt przetłumaczonych powieści, od wielu lat jest także tłumaczką przysięgłą. Ukończyła filologię angielską na UW. Pasję zawodową łączy z zamiłowaniem do jeździectwa. Autorka tomiku “Zapach szczęścia” wydanego w 2018 roku.

Autor: Preiskorn Katarzyna(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 192
Format: 145x205
ISBN: 978-83-8159-656-5
Oprawa: Miękka
Cena: 33,90

ebook

Format: ePUB
ISBN:
Cena:

Kup teraz