Ostatnią gwiazdą jest Słońce | Wydawnictwo Poligraf

Ostatnią gwiazdą jest Słońce

“Ostatnią gwiazdą jest Słońce”- Po długim okresie niepokoju i konfliktów w królestwie Zoevy nareszcie wszystko się ułożyło… Ale czy na pewno? Nagle z niewyjaśnionych przyczyn znikają gwiazdy i diametralnie zmienia się klimat. Czy jest możliwość zapobieżenia zbliżającej się katastrofie? Zoeva zostaje nieoczekiwanie wysłana na misję, podczas której musi rozwiązać tajemniczą zagadkę. W trakcie swojej wyprawy dziewczyna przeżywa wiele przygód, które prowadzą ją do zaginionej krainy, gdzie udaje jej się poznać odpowiedzi na dotychczas zadawane pytania – to właśnie tam dowiaduje się, kim tak naprawdę jest. Zoeva zawsze jest blisko celu, lecz tym razem celem, do którego zmierza świat, jest zupełna zagłada…

Czy los uda się odwrócić? Czy Zoevie uda się wyprzedzić przyszłość?

Patrycja Gilner – nastoletnia pisarka, która w wieku piętnastu lat zadebiutowała w świecie literatury powieścią fantastyczną “Siedem zdań”.
Autorka ponownie wprowadza nas w tajemniczy świat przygód, emocji, intryg i nietuzinkowych perypetii, które tworzą niezapomnianą i pełną atrakcji opowieść o dalszych losach bohaterów.

Autor: Gilner Patrycja(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 328
Format: 145x205
ISBN: 978-83-8159-551-3
Oprawa: Miękka
Cena: 36,90

ebook

Format: ePUB
ISBN:
Cena: 26

Kup teraz

Inne publikacje tego autora