Niespełniona obietnica | Wydawnictwo Poligraf

Niespełniona obietnica

„Niespełniona obietnica”

Ludzie opisują przeróżne historie ze swojego życia. O tym, jak w ciągu pięciu lat obeszli świat albo przejechali go na rowerach. Albo o tym, jak zostali uwięzieni w egzotycznym kraju, daleko od domu i bez kontaktu z rodziną lub po prostu o tym, jak stracili pracę, wyjechali z miasta i znaleźli sens życia. Tematyka jest bardzo szeroka. Jest tyle różnych historii, ilu ludzi na świecie, więc nie sposób wymienić nawet połowy z nich.

Moja historia będzie o dziewczynie, która sama odważnie poszła w świat. Będzie o przygodach, które ją spotkały.
To będzie książka o moim życiu, o moich wzlotach i upadkach, dniach słonecznych i tych deszczowych.
O Polakach za granicą, ich zachowaniach tych szczerych i nieszczerych. To będzie książka obalająca mit, że: „Polacy to jedna, wielka rodzina”.

A… i będzie o niespełnionej obietnicy, oczywiście.
(fragment książki)

Monika Starosta urodziła się 7.02.1984 r. w Toruniu, gdzie ukończyła szkołę podstawową i liceum ogólnokształcące. Przez wiele lat grała w koszykówkę, będąc kapitanem swojego zespołu oraz całego makroregionu pomorskiego. Nigdy nie studiowała. W 2003 r. wyjechała do Norwegii. Pracowała jako barmanka i pracownik socjalny. Obecnie mieszka na stałe w Oslo, podróżuje i pracuje z dziećmi chorymi na autyzm. Cokolwiek robi — zawsze z pasją. Jest wyrazista aż do szpiku kości, dla jednych to zaleta, dla drugich wada. Potrafi walczyć do końca. Jej pasją stało się pomaganie innym.

Autor: Monika Starosta(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 240
Format: 145x205
ISBN: 978-83-7856-164-4
Oprawa: Miękka
Cena: 29.00