Jeźdźcy snów. Część I: Miasto śpiących dusz | Wydawnictwo Poligraf

Jeźdźcy snów. Część I: Miasto śpiących dusz

Wika właśnie złapała fazę na kolor czarny, hard rocka, „Akademię wampirów” i „Przerwaną lekcję muzyki”. Najbardziej wkurzają ją rodzice i szkoła – dokładnie w tej kolejności, a objawia się to postawą: nie mów do mnie, nie patrz, nie podchodź.
Jak każdy z nas marzy o wielkiej miłości, ale mimo to  nie zamierza korzystać z pierwszej lepszej okazji, podrzuconej przez los. Jej życie przewraca się do góry nogami, gdy na swojej drodze spotyka tajemniczego, seksownego chłopaka, fałszywą przyjaciółkę i konia rasy shire, a wszystko to niemal w jednej chwili.
Jakby tego było mało, zaczyna śnić koszmary o szarej, niegościnnej krainie, której strzegą piękne, ale groźne konie. Gdyby tak po prostu budziła się jak z każdego normalnego snu, to z pewnością byłaby zwykłą nastolatką, jednak Wika posiada coś, co wyróżnia ją z grona rówieśników.
Jaką tajemnicę odkryje w sobie Wika, co ma wspólnego kraina z jej snu z koniem, którego znalazła na Mazurach, spadającymi z drzew wiewiórkami,  i co się dzieje, gdy ludzie zapadają w śpiączkę?
Daj się zabrać do miasta śpiących dusz i poznaj wszystkie odpowiedzi.

Autor: Frydel-Burdyna Celina(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 368
Format: 145 x 205
ISBN: 978-83-7856-631-1
Oprawa: Miekka
Cena: 30.00