Inna | Wydawnictwo Poligraf

Inna

Tego nie dowiesz się z tabloidów, telewizji czy serwisów plotkarskich!

Poznaj prawdziwą historię Jolanty Rutowicz, która odważnie wkroczyła do polskiego show-biznesu, wywołując salonową rewolucję i niejeden skandal.
Rutowicz fascynuje i denerwuje, prowokuje i łamie konwenanse, oczarowuje i bawi się swoim medialnym wizerunkiem, ale również emanuje pozytywną energią jak nikt inny na polskiej scenie: „Ja mogę to osiągnąć i tego dokonam!”.
Dowiedz się, o co w tym wszystkim chodzi? Kto za tym stoi? Kim naprawdę jest Jolanta, ta postać z bajki…

Jej książka jest barwną opowieścią o marzeniach, wewnętrznej sile i pasji w dążeniu do celu.

Rutowicz odważnie zdradza kulisy telewizyjnego reality show, tajemnice brytyjskiego modelingu i polskiego show-biznesu, a także niepisane prawa rządzące światem celebrytów.

To książka o sile charakteru, przyjaźni, o mężczyznach, miłościach i niesamowitych zbiegach okoliczności. Szczera, zabawna i poruszająca.
Autorka dzieli się z czytelnikami tajemnicą własnego sukcesu i radzi, jak nie poddawać się przeciwnościom losu, nie ulegać presji opinii publicznej i nie dać się złamać plotkarskiej prasie. W swojej książce pisze:

Najpierw musicie mnie poznać taką, jaka jestem naprawdę. Bez medialnego szumu, tłumu wszystkowiedzących dziennikarzy, niewybrednych komentarzy internautów czy opinii publicznej, która niczym mantrę powtarza słowa: „różowy pony, tipsy, brokat i błyszczyki”.
Nie mam zamiaru zaprzeczać, prostować, dementować, ani tym bardziej się tłumaczyć. Niczego się nie wstydzę i niczego nie wymazuję ze swej przeszłości. Uwielbiam ją i doceniam wszystko, co miało miejsce w moim życiu! Gdyby nie przeszłość, nie byłoby mnie dzisiaj w tym miejscu, w którym jestem. Czy zmieniłam się przez ostatnie lata? A może od początku byłam inna, niż Wam się wydaje? Jaka? Po prostu – INNA.

Autor: Jolanta "Jollie" Rutowicz(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 176
Format: 145x205
ISBN: 978-83-7856-059-3
Oprawa: Miękka
Cena: 35.00