Apokalipsa. Czas spełnienia | Wydawnictwo Poligraf

Apokalipsa. Czas spełnienia

Jak odroczono koniec świata

ŚWIAT – posiadłość Boża, powstał z chwilą stworzenia ze świetlistego obłoku (światłości) niezniszczalnego pokolenia Adama i Ewy.
Pojawienie się niezniszczalnego pokolenia wśród ludów pierwotnych spowodowało, że Ziemia stała się swego rodzaju kolonią światłości. Tutaj światłość wstąpiła w ludzi i stworzyła jedność. Mieszkańcy niebios nazwali to Rajem, czyli Światem, od słowa światłość. Od tej pory światłość może żyć w ciele ludzkim. Tym, co przychodzą na Świat z niebios, Bóg dał wolną wolę, aby mogli doświadczyć wszystkiego, co z życiem ludzkim jest związane.

W informacji o końcu świata 21 grudnia 2012 roku nie było żadnej przesady. Bóg ustanowił ten czas na sąd nad Aszaklonem i Szatanem. Ponieważ ludzie nie pojmują pojęcia świata jako Królestwa Bożego (taka niebiańska prowincja duchowa), podciągnęli pod tę nazwę wszystko, co związane jest z Ziemią oraz tym, co na niej jest, a nawet poza nią.
Stąd nieporozumienie w oczekiwaniu końca świata.

W związku z przedłużającymi się pracami wydawniczymi książka „Apokalipsa. Czas Spełnienia” nie ukazała się 21 grudnia 2012 roku.
W ten sposób Polacy odroczyli koniec świata na początek 2013 roku.
Teraz mieszkańcy Ziemi będą musieli umrzeć dla starej wiary, a wraz z nimi Stary Świat, aby poprzez nowe nauki i świadomy chrzest narodzić się na nowo w Nowym Świecie.

Autor: Piotr Pocieszyciel(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 230
Format: 143x205
ISBN: 978-83-7856-069-2
Oprawa: Miękka
Cena: 35.00