Żywy pokarm Twoim kluczem do zdrowia. Zapomnij o kuchni i gotowaniu, czyli tajemnica pokarmu i sztuka jedzenia | Wydawnictwo Poligraf

Żywy pokarm Twoim kluczem do zdrowia. Zapomnij o kuchni i gotowaniu, czyli tajemnica pokarmu i sztuka jedzenia

„Żywy pokarm Twoim kluczem do zdrowia. Zapomnij o kuchni i gotowaniu, czyli tajemnica pokarmu i sztuka jedzenia” -Niewiele osób może dzisiaj o sobie powiedzieć, że cieszą się dobrym zdrowiem. Do zdrowia trzeba najpierw dojść, a później go utrzymać bez żadnych efektów jo-jo, aby w końcu móc wziąć chociaż część problemów zdrowotnych w swoje ręce. Książkę adresuję do wszystkich, którzy szukają właśnie tej alternatywnej możliwości powrotu do zdrowia. Droga w tym kierunku prowadzi wyłącznie poprzez naturalny i żywy pokarm wraz z pewną sztuką jego spożywania.

Wszystkie argumenty przedstawione w tym temacie mają swoje udokumentowane i źródłowe uzasadnienie, tzn.: wyjaśniam, dlaczego powinno być właśnie tak, a nie w sposób tradycyjny, jak jesteśmy przyzwyczajeni od dzieciństwa. Celem tego wypracowania jest zwrócenie uwagi na wszystko, co czyste, naturalne i niezdegenerowane, co poniekąd już od dawna powinno być znane. W tej książce został pokazany cały profil zdrowego odżywiania się, ale zupełnie z innego punktu widzenia. Jej kontrowersyjna i radykalna treść zmusza do przemyślenia wszystkiego, co dotychczas na ten temat było wiadome.

Życzę więc przyjemnej i zdrowej lektury.

Autor: Adam Kulpaczyński(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 162
Format: 148x210
ISBN: 978-83-7856-000-5
Oprawa: Miękka
Cena: 45.00