Zaplątany los | Wydawnictwo Poligraf

Zaplątany los

Powieść “Zaplątany los” jest kontynuacją “Niekończącej się historii”, poznajemy w niej dalsze losy bohaterek – Alicji i Asi – oraz historie innych kobiet, które poprzez różne zawiłości życia są z nimi powiązane. W tej części autorka oddaje głos także mężczyznom odgrywającym niebagatelne role w życiu bohaterek i tak jak one – dokonują życiowych wyborów, które nie zawsze da się jednoznacznie określić jako dobre.

“Zaplątany los” wprowadza nas jeszcze głębiej w jasne i ciemne strony rodziny, pokazuje kolejne pokolenia, które także muszą dokonywać swoich własnych wyborów. Powieść wywołuje w czytelniku refleksję dotyczącą przemijającego czasu, jak pisze autorka: „Czas nieubłaganie pędzi, dopiero zima, już lato, dopiero niemowlę, już przedszkolak, dopiero kawaler, już dziadek…”.
Może warto się choć na chwilę zatrzymać…

Barbara Maria Sykutowska – urodziła się w Krakowie, gdzie mieszka z rodziną. Pasjonatka psychotroniki, wszechstronny doradca parapsycholog, specjalista w dziedzinie ezoteryki. Już od lat na Fiverze doradza ludziom z całego świata w trudnych dla nich problemach życiowych. Ukończyła akademię psychotroniczną. Specjalizuje się w numerologii, astrologii i tarocie. Swoją przygodę z pisarstwem zaczynała od tworzenia opowiadań do tygodników. Książka “Niekończąca się historia” to jej debiut literacki.

Autor: Sykutowska Barbara(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 164
Format: 145x205
ISBN: 978-83-8159-509-4
Oprawa: Miękka
Cena: 30.00

Kup teraz

Inne publikacje tego autora