Zakochani w świecie. Maroko | Wydawnictwo Poligraf

Zakochani w świecie. Maroko

„Zakochani w świecie. Maroko”

Niektóre marzenia przez całe życie nie wychodzą z ukrycia. Jednak są też takie, które dojrzewają długo i spokojnie, by pewnego dnia z całą mocą upomnieć się o spełnienie.
I wtedy świat zaczyna się zmieniać. Tak było w przypadku moim i Jarka. Zdarzyło się coś, co pomogło nam podjąć decyzję – tak, w końcu chcemy zrobić to, co nas „kręci” naprawdę! Nie przewidzieliśmy tylko, że potem nasze poukładane życie wywróci się do góry nogami…
Z Jarkiem i Dragonem – starym land roverem – ruszyliśmy z warszawskiej Pragi. Przemierzyliśmy Europę. Dotarliśmy do Maroka. Objechaliśmy je dookoła. Co można zobaczyć podczas takiej włóczęgi? Kogo spotkać? O co się pokłócić? I w końcu – dlaczego warto się w Maroku zakochać? Zapraszam!
Joanna Grzymkowska-Podolak

Zorganizowana wycieczka nawet na drugi koniec świata to nic strasznego, właściwie normalka. Ale podróż tylko we dwoje, własnym samochodem, bez opieki biura podróży, do egzotycznego kraju, to wyczyn nie lada.
A jednak! Autorka udowadnia, że każdy z nas może przygotować i wybrać się na wyprawę swoich marzeń i nie potrzebuje do tego wygranej w totka! Wystarczy dobra organizacja, przemyślana trasa, trochę samozaparcia oraz… marzenia i wiara we własne możliwości.
I tak razem z autorką i jej mężem odwiedzamy urokliwe miejsca Maroka, poznajemy arabskie zwyczaje i Marokańczyków, zwiedzamy słynne zabytki, ale jeszcze chętniej zjeżdżamy z utartych tras. Wszystko wydaje się możliwe, na wyciągnięcie ręki. Czujemy zapach świeżego pieczywa, podziwiamy szczyty malowniczych gór i lazur oceanu, słyszymy gwar zatłoczonych miast i arabskiego suku, dotykamy gorącego piasku pustyni i… marzniemy w Afryce razem z autorką. Innymi słowy: ZAKOCHUJEMY SIĘ W MAROKU.
dr Klaudia Dróżdż

Autor: Joanna Grzymkowska-Podolak(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 208
Format: 145x205
ISBN: 978-83-7856-063-0
Oprawa: Miękka
Cena: 29.90