W klatce. Tom 2 | Wydawnictwo Poligraf

W klatce. Tom 2

“W klatce. Tom 2”- Główny bohater John, który został oczyszczony z podejrzeń o tajemnicze morderstwo, awansował i po kilku latach pracy na stanowisku dyrektora w Browarach Brooklyńskich został wysłany na misję do Czech. W imieniu swoich pracodawców miał przygotować projekt inwestycyjny zakupu dobrze prosperującego czeskiego browaru. Z dala od rodziny i przyjaciół, na obcej ziemi zapomniał, że jest niepijącym alkoholikiem i przez nieostrożność przerwał abstynencję. Piwo czeskie nie miało sobie równych, John popadał w coraz większy alkoholizm, a wraz z nim wróciły dawne koszmary, w tym pazury i czarcia moc Asmodeusza. Pogrążonemu w zniewoleniu Johnowi w sukurs przybywają jego przyjaciele z Ameryki, w tym Jaromir, który przy okazji odwiedza swoją starą rodzinę.

Książka spodoba się głównie tym, którzy lubią karmić się strachem, oraz wszystkim miłośnikom dobrej lektury.

–?Wczoraj po powrocie coś dziwnego z nim się działo. Owszem, ja też zauważyłam, że zmienił mu się kolor oczu, ale to, co zobaczyłam rano, zdumiało mnie niezmiernie. Wyobraź sobie, że lewitował.
–?Co?
–?Unosił się nad łóżkiem na wysokość jakiegoś metra.
–?Na pływalni, kiedy ty pływałaś, najpierw zauważyłam zmianę koloru jego oczu, a później, jakby nigdy nic, wyszedł z brodzika i wskoczył do dużego basenu. Poprosiłam ratownika o interwencję. Później wskoczył jeszcze raz, prosto na mnie.
–?Tego nie zauważyłam. Jadł wczoraj tego czarnego loda, ale czy to możliwe, żeby od tego zaszły takie zmiany?

Autor: Sobczak Maciej(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 256
Format: 145x205
ISBN: 978-83-8159-251-2
Oprawa: Miękka
Cena: 40.00

ebook

Format: ePUB
ISBN:
Cena: 25

KUP TERAZ