W cieniu wież Sung | Wydawnictwo Poligraf

W cieniu wież Sung

Michael Wood, konsultant techniczny z biura projektów w San Francisco, sprawdza możliwości usprawnienia systemu klimatyzacji jednych z największych budowli Singapuru – wież Sung, należących do rodziny wszechwładnego Sung Lana.
Podczas szalejącego w mieście monsunu, Michael przypadkowo odnajduje zwłoki zastrzelonej młodej Chinki, zatopione w podziemiach jednej z wież.
Dokonane odkrycie początkuje niezwykły ciąg wydarzeń, w którym oficjalne obowiązki Michaela przestają mieć zasadnicze znaczenie, a priorytetem staje się wyjaśnienie tajemniczych powiązań następujących po sobie epizodów.
Piękna Ying Wu – pierwsza żona Sung Lana, wprowadza Michaela w tajemniczy świat chińskiej elity władzy i odkrywa przed nim obowiązujący ją sposób postępowania. Jednak nobilitująca znajomość z zachwycającą Chinką wciąga Michaela w samo centrum przestępczej rzeczywistości, w której poszczególne odsłony mają na celu wyeliminowanie jego osoby. Wspomagany w swych oficjalnych obowiązkach przez Tomka Starskiego – przyjaciela z Polski oraz swą asystentkę Lucy Parker, Michael Wood postanawia dotrzeć do sedna sprawy.

Autor: Wiesław Rybski(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 514
Format: 145x205
ISBN: 978-83-62752-94-2
Oprawa: Miękka
Cena: 49.90

ebook

Format: ePUB
ISBN:
Cena: 29

KUP TERAZ

Inne publikacje tego autora