Testament bogów | Wydawnictwo Poligraf

Testament bogów

„Testament bogów” -Rok 1794, Polska.
Doświadczony górnik z podkrakowskiej kopalni odnajduje w pokładach soli, liczącej ponad 13 milionów lat, tajemniczy przedmiot wykonany z polerowanej stali.

Detroit współcześnie…
John Steward-Malecki, potomek starego rodu, który przed wiekami dotarł na kontynent amerykański z Europy Środkowej, zostaje wplątany w ciąg niespodziewanych wydarzeń. W ich przebieg zaangażowane jest tajne chrześcijańskie stowarzyszenie i wywiad wojskowy armii Stanów Zjednoczonych. Wszyscy oni próbują odnaleźć tajemniczy obiekt, który jest w stanie udzielić odpowiedzi na najważniejsze pytania, odkąd małpa zeszła z drzewa, a dotyczące:
– powstania życia na Ziemi,
– sensu istnienia rasy ludzkiej,
– stwierdzenia istnienia obcej cywilizacji;
czy dostarczyć dowodu na nieistnienie Boga.
Niczego nieświadomy John z dnia na dzień staje pomiędzy potężnymi siłami, gdyż to właśnie w jego rękach spoczywa prawda mogąca doprowadzić ludzkość do tajemniczego artefaktu, który jego przodek przywiózł ze sobą do Ameryki setki lat wcześniej. Tajemnica własnej rodziny, przekazywana z pokolenia na pokolenie, swój finał znajdzie na pustyni w Teksasie, gdzie śmiertelni wrogowie stoczą ostateczną walkę o źródło i klucz życia…

Autor: Zbigniew Adam Bartczak(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 282
Format: 145x205
ISBN: 978-83-7856-225-2
Oprawa: Miękka
Cena: 29.00

Inne publikacje tego autora