Skaza | Wydawnictwo Poligraf

Skaza

Honorata Szlęzak (ur. 1996) – socjolog kultury, mediów i zmian społecznych; filmoznawca. Autorka tekstów, twórczyni niebanalnych ścieżek muzycznych. Od wczesnej młodości bacznie obserwuje rzeczywistość. Pasjonuje się człowiekiem i jego miejscem w społeczeństwie. Jest specjalistką w zakresie problematyki wykluczenia społecznego. “Skaza” jest debiutem literackim autorki.
Skaza jest w każdym z nas, niezależnie od wieku i płci… Siedzi w nas głęboko i daje o sobie znać w najmniej oczekiwanych momentach życia. Uwiera nas, dusi i nie pozwala normalnie funkcjonować.
“Skaza” to opowieść wielowymiarowa, której bohaterami są młodzi ludzie zagubieni i okaleczeni przez życie, poszukujący w codziennych kontaktach międzyludzkich odrobiny bliskości i zrozumienia. Postacie są ze sobą ściśle związane, przenikają się, a łączy je skaza. Egzystencja na tym świecie jest trudna.
Do życia potrzebujemy drugiego człowieka i tęsknimy za miłością. Ona jest gwarantem człowieczeństwa. Czy bohaterowie książki mają szansę na odnalezienie miłości?

Autor: Szlęzak Honorata(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 112
Format: 145x205
ISBN: 978-83-8159-691-6
Oprawa: Twarda
Cena: 40

ebook

Format: ePUB
ISBN:
Cena: 28

Kup teraz