Serran i Świątynia Bia | Wydawnictwo Poligraf

Serran i Świątynia Bia

„Serran i Świątynia Bia”

„…– A ty gdzie idziesz? – zapytał zaskoczony kapłan, wpatrując się w nią uważnie.
– Uciekam przed tym wszystkim… to nie jest dla mnie – odpowiedziała, patrząc na niego z przerażeniem. – Teraz dopiero do mnie dotarło, co mam zrobić. Jak mogę rozkazywać mężczyznom, a na dodatek królom… To jest istny koszmar.
– Trzeba było się nad tym zastanowić wcześniej, teraz to już jest za późno, aby to odwołać, więc musisz jakoś to przeżyć – powiedział kapłan niesamowicie ubawiony jej paniką, nie przypuszczając, że tak radykalnie się zmieni…”

W Galaktyce Confu dochodzi do nieoczekiwanych zdarzeń, które zmieniają całkowicie oblicze jej historii i przyjaźni międzyplanetarnej. Grupa uczących się młodych ludzi, pod kierownictwem profesorów, bierze udział w wykopaliskach, odkrywając tam legendarną Świątynię. Jedna z dziewcząt przebywających na tej ekspedycji nieoczekiwanie zostaje otoczona królewską opieką, a odkrywając następne zagadki, zaczyna powoli zdawać sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nią spadła.
Niestety, pojawiające się złe moce, otwierają przed nią wizję nadchodzącej przyszłości, która może się dokonać w całej Galaktyce Confu. Musi dokonać wyboru.
Czy jest przygotowana przeciwstawić się wszystkiemu? Czy przekaże to komuś innemu? Tego wszystkiego dowiesz się, Czytelniku, zagłębiając się w lekturze tej powieści.
Zapraszam

Autor: Kubby Ann(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 396
Format: 145x205
ISBN: 978-83-7856-070-8
Oprawa: Miękka
Cena: 35.00

Inne publikacje tego autora