Scenariusz na życie z nowotworem? | Wydawnictwo Poligraf

Scenariusz na życie z nowotworem?

„Scenariusz na życie z nowotworem?”

Krótkie utwory zawarte w tej książce – co by o nich nie sądzić – nie pozostawiają czytelnika obojętnym. W zależności od jego wrażliwości mogą wzbudzić różne reakcje i emocje; na pewno skłaniają do refleksji nad ponadczasowymi i ważnymi dla wszystkich tematami: życia w relacji do ludzi i otaczającego świata, przemijania, cierpienia, choroby i śmierci. Mogą inspirować do stawiania pytań o sens istnienia, o wartość życia, które jest wyjątkowe, niepowtarzalne i jedyne dla każdego człowieka.

Anna Cieślik

Hania zaprezentowała całemu światu dzielność serca w obrachunku z własną przeszłością i praktykowaniem Miłości Bliźniego. Jest ona Marzycielką i pokazuje czytelnikowi moc marzeń i optymizmu.
Mamy wolną wolę – przypomina:
…póki żyjesz – wybór należy do Ciebie…
Haniu! Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami i inspirację do głębokiej refleksji.

Z przyjaźnią
Irena Sowińska
Dyrektor Instytutu Prosperity

Niniejszy tomik poezji, pisany od serca, z wielką wrażliwością na los osób dotkniętych cierpieniem, z pewnością będzie wzbudzał nadzieję i jak kropelka rosy orzeźwiał obszary suche, skaliste i bezsensowne ludzkiej egzystencji.
Pani Hannie dziękujemy za podzielenie się tą twórczością, która niech pomaga jej jeszcze intensywniej ogarniać swą wrażliwością i miłością wszystko, co jak zeschła, spragniona ziemia bez wody tęskni za Zwycięzcą Cierpienia (Ps 63,2).

Ks. prof. Mirosław S. Wróbel
Moderator Dzieła Biblijnego im. św. Jana Pawła II w Archidiecezji Lubelskiej

Autor: Hanna Wasiak(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 126
Format: 145x205
ISBN: 978-83-7856-222-1
Oprawa: Miękka
Cena: 49.90

Inne publikacje tego autora