Pokręcone losy Klary | Wydawnictwo Poligraf

Pokręcone losy Klary

“Pokręcone losy Klary”

Piękna, zgrabna, mądra, niezależna. Kobieta mająca same atuty, roztkliwia się nad swoim pokrętnym losem i zaczyna się zastanawiać, czy przypadkiem takim negatywnym nastawieniem sama nie przyciąga do siebie pecha. Jej życie jest zakręcone jak “ruski termos”. Pracuje od świtu po zmrok z przerwą na gorącą pizzę. W weekendy ma czas tylko na seks z “narzeczonym” i odsypianie. Któregoś dnia jednak okazuje się, że to nie ta praca, nie ten facet i nie to mieszkanie.

***
Kim jestem?Wystarczy kilka słów na literę “k”:– kura domowa– klasyczna żona– kultywująca słowiańskie tradycje blondynka– krytycznie nastawiona do świata ekonomistka– kurczę blade, co by tu dodać? Robię domowy jogurt, kocham quady, niańczę dzieci, naprawiam motocykle, robię na drutach i mam pozytywne nastawienie do życia. Kroczę, kreuję się, kminię, klepię literki, kocham, kumam, krzyczę, karmię duszę, klasyfikuję, kindziuka zeżrę, kibić mam, kurę kupię i ugotuję 🙂
Pozdrawiam Was – Autorka

***
Trzymacie w ręku książkę, którą ja pokochałam od pierwszych liter. Autorka w genialny sposób konstruuje dialogi, a szalona, główna bohaterka jest tak plastyczna, że od pierwszej strony przekracza górne normy wizualizacji 3D. Cięta, dowcipnie przeprowadzona fabuła i tony humoru w najlepszym gatunku. Dziecko Izy, które właśnie trzymacie w dłoniach jest idealnym, bo trzecim debiutem naszej krakowskiej matki Polki (ma już żwawe, organiczne i ludzkie bliźniaki). Ja się w tej książce zakochałam i już się nie mogę doczekać kolejnej, która wkrótce pojawi się na naszym spragnionym dobrej literatury rynku wydawniczym. I jeśli mogę, tak dyskretnie i na ucho: widzę w autorce mnóstwo cech jednej z bohaterek. Wszystkie są równymi babkami.
Jagna Rolska, człowiek pióra

Autor: Izabella Frączyk(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 240
Format: 148x210
ISBN: 978-83-62752-00-3
Oprawa: Miękka
Cena: 29.90

Inne publikacje tego autora