Pokonaj bezsenność w 6 krokach z terapią poznawczo-behawioralną | Wydawnictwo Poligraf

Pokonaj bezsenność w 6 krokach z terapią poznawczo-behawioralną

Jest to pierwszy polski poradnik, który przedstawia pełen program terapii stosowanej w bezsenności. Skorzystają z niego zarówno osoby cierpiące na bezsenność, jak i terapeuci. Poradnik prowadzi krok po kroku przez główne metody leczenia tego zaburzenia snu. Zawiera mnóstwo cennych wskazówek i odniesień do przykładów z praktyki klinicznej Autorek. Terapia opisana w książce, to najlepsza droga do zdrowego, naturalnego snu.

Dr n. med. Małgorzata Fornal-Pawłowska – psycholog kliniczny, psychoterapeuta. Wieloletni pracownik Poradni Leczenia Zaburzeń Snu Szpitala Nowowiejskiego. Współautorka pierwszych w Polsce grup terapeutycznych dla osób z bezsennością oraz cyfrowej aplikacji do poprawy snu.
Dr n. med. Ewa Walacik-Ufnal – lekarz, specjalista psychiatra. Posiada certyfikat eksperta medycyny snu. Jest terapeutką poznawczo-behawioralną. Prowadzi szkolenia z terapii bezsenności. Na co dzień pracuje z pacjentami z zaburzeniami snu i zdrowia psychicznego.

„Jest to moim zdaniem najlepszy poradnik dotyczący radzenia sobie z bezsennością, dostępny na polskim rynku”. – dr n. med. Michał Skalski
„Autorki posiadające wieloletnie doświadczenie w leczeniu osób cierpiących na bezsenność w bardzo przystępny i praktyczny sposób przedstawiają, jak można samodzielnie poprawić jakość własnego snu”. – prof. dr hab. n. med. Adam Wichniak”

Autor: Walacik-Ufnal Ewa, Fornal-Pawłowska Małgorzata(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 204
Format: 170x240
ISBN: 978-83-8159-389-2
Oprawa: Miękka
Cena: 59.00

Kup teraz