Niezapominanie | Wydawnictwo Poligraf

Niezapominanie

Ur. 1964 r., uczeń SP w Świerczowie i Kolbuszowej Dolnej, absolwent LO w Kolbuszowej, Studium Ekonomicznego w Rzeszowie, KUL-u (nauki prawne)
i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (organizacja i zarządzanie przedsiębiorczością – podyplomowe). Od dziecka marzył, żeby wszystko było zorganizowane lepiej i ciekawiej. Od najmłodszych lat zajmował się organizacją przedstawień, widowisk, festiwali, żeby żyło się radośniej i weselej. Wszystko kojarzyło mu się z teatrem i filmem. Życie powinno być ciekawie i twórczo przeżyte.
Dane mu było żyć w czasach niezwykłych, kiedy rodziła się polska wolność, następowało jednoczenie Europy, a świat stał się otwarty. Były to lata pokoju, entuzjazmu, nadziei, wielkiego Papieża Polaka Jana Pawła II. To była nadzieja na czasy pokoju i zgody, bez wojen. Te polskie drogi do wolności i niepodległości, wolna Polska, literatura oraz wybitni ludzie, z którymi się spotykał, stawały się i nadal są jego inspiracją do tworzenia
i działania.
Od dziecka zafascynowany muzyką, słucha wszystkiego, co najlepsze, od polskiej piosenki do światowych orkiestr i muzyki operetkowej. Przez
30 lat zebrał wielką kolekcję zdjęć, listów i autografów od znanych artystów z Polski i świata.
Przez blisko 10 lat był kierownikiem Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Cmolasie. W tym czasie z grupą wspaniałych młodych ludzi stworzył lokalną rozgłośnię radiową Twoje Radio Cmolas. Wraz z mieszkańcami swej rodzinnej miejscowości napisał książkę “Ludzie Świerczowa”. Za największe bogactwo uważa Rodzinę, Przyjaciół, własną dużą bibliotekę i tysiące wspaniałych przeżyć i spotkań z ludźmi.

Autor: Tokarz Janusz (o autorze)

Książka drukowana

Stron: 158
Format: 145x205
ISBN: 978-83-8159-468-4
Oprawa: Miekka
Cena: 0.00