Nienawiścią za miłość… | Wydawnictwo Poligraf

Nienawiścią za miłość…

„Nienawiścią za miłość…” to książka, której treścią jest dramat życia samotnej kobiety, matki wielodzietnej rodziny, która pracując na trzech etatach, aby zapewnić byt swoim dzieciom, w momencie zmiany systemu w Polsce utraciła wszystkie swoje dotychczasowe zajęcia.
Zmiana systemu w początkowej fazie była bardzo brutalna i bezwzględna. Ledwo co powstający kapitalizm był bardzo nieludzki, nikogo już nie obchodziły losy rodzin, gdzie matka była jedynym żywicielem rodziny. Po prostu zamykano firmy lub też, bez żadnych skrupułów, redukowano etaty… Gdy ona rozpaczliwie szukała chleba dla dzieci poza granicami kraju, inna „zaradna” matka podstępnie podrzuciła jej na utrzymanie swoje 13-letnie bardzo już zdemoralizowane i uzależnione dziecko.
Dołączył też do nich, z tej samej grupy społecznej i z tej samej wioski, młody chłopak. Nie odrzuciła ich, lecz przygarnęła pod swój dach i do swego serca, sądząc, że każdemu trzeba dać szansę na normalne życie. W zamian za to tych dwoje młodych ludzi, jako podziękowanie za jej miłość, trud utrzymania i miłosierdzie, postanowiło z premedytacją zniszczyć życie jej i całej rodziny… Ci ludzie okazali się bowiem perwersyjno-narcystycznymi agresorami.
Czy warto było!? Na to pytanie odpowiedź zna tylko sam Pan Jezus.
Książka jest też o tym, jaką pomoc w naszym kraju niosą kompetentne urzędy krzywdzonym ludziom, przeciw którym stosuje się przemoc psychiczno-moralną. O pewnym adwokacie, który nie znając zasad moralnych ani etyki zawodowej, wyłudza pieniądze od swoich najsłabszych klientów, nie udzielając im za to żadnej pomocy… Jednym słowem trauma i dramat życia!!

Książka adresowana jest do wszystkich odbiorców, w szczególności zaś dedykowana jest młodym ludziom, którzy szukając swego szczęścia, nie zwracają uwagi na to, z jakich warstw społecznych pochodzą ich wybrańcy.

Autor: Alicja Polo(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 266
Format: 145x205
ISBN: 978-83-7856-165-1
Oprawa: Miękka
Cena: 35.90