Najbogatszy człowiek w Babilonie | Wydawnictwo Poligraf

Najbogatszy człowiek w Babilonie

Książka o tym, jak stać się bogatym. Legendarna, kultowa pozycja, od osiemdziesięciu lat będąca natchnieniem dla wielu pokoleń amerykańskich milionerów. Od osiemdziesięciu lat do dziś niezmiennie na listach bestsellerów. Tłumaczona na wiele języków, teraz nareszcie po raz pierwszy w Polsce! Najbogatszy człowiek w Babilonie to książka zawierająca sekret przyciągania pieniędzy, utrzymania pieniędzy i sprawiania, by jedne pieniądze zarabiały następne. Legenda głosi, że “przypowieści babilońskie” powstały na skutek wielu rozmów, które autor przeprowadził z najbogatszym człowiekiem świata (pod koniec jego życia) – Johnem D. Rockefellerem. Ta książka przyniesie Ci pieniądze. To książka-talizman. Ona przyciąga pieniądze! (Doświadczyli tego m.in. wszyscy ci, którzy pracowali nad nią podczas prac wydawniczych).

Wprowadzenie
Nasza pomyślność jako narodu, zależy od indywidualnej pomyślności finansowej każdego z nas.
Książka “Najbogatszy człowiek w Babilonie” wskazuje jak każdy z nas może osiągnąć sukces. Sukces przychodzi jako rezultat naszych wysiłków i możliwości. Kluczem do sukcesu jest właściwe przygotowanie. Nasze postępowanie nie może być mądrzejsze od naszych myśli. Nasze myślenie nie może być mądrzejsze od naszej zdolności zrozumienia świata.
Tę „książkę leków dla chudych portfeli” można by nazwać przewodnikiem zrozumienia pieniądza. Takie, w istocie, jest jej przesłanie: ofiarować ambitnym ludziom, pragnącym osiągnąć sukces finansowy, wgląd, który pomoże im zdobyć pieniądze, utrzymać je i sprawić, by ich nadwyżki zarabiały dalsze pieniądze.
Na następnych stronach zostaniemy zabrani do Babilonu – kołyski, w której wyrosły zasadnicze zasady finansowości, dziś uznawane i stosowane w całym świecie.
Czytelnikom sięgającym po tę książkę po raz pierwszy, autor z radością oznajmia, że na tych stronach znajdą te same recepty na sukces finansowy, jak te, które z entuzjazmem chwalą i rozpowszechniają ci, którzy już książkę przeczytali i dzięki niej osiągnęli sukces.
Autor korzysta z okazji, aby tą drogą podziękować wszystkim szeregowym pracownikom, którzy szeroko rozpowszechniali tę opowieść wśród swoich przyjaciół, znajomych, pracowników i wspólników. Nie ma poparcia większego niż ludzie, którzy praktycznie docenili zawarte tu rady, bo to oni właśnie wypracowali znaczące sukcesy, uważnie tych rad przestrzegając.
Babilon był najbogatszym miastem swoich czasów, gdyż jego obywatele byli najbogatszymi ludĽmi swoich czasów. Znali wartość pieniądza. Praktykowali stosowanie reguł finansowych do przyciągania pieniędzy, utrzymania ich i sprawiania, by te pieniądze przynosiły zyski. Dali sobie samym to, czego i dziś wszyscy pragniemy – dochody na przyszłość.
George S. Clason

Autor: George S. Clason

Książka drukowana

Stron: 176
Format: 145x205
ISBN: 83-88330-13-6
Oprawa: Miękka
Cena: 19.90