Na dwóch biegunach | Wydawnictwo Poligraf

Na dwóch biegunach

„Na dwóch biegunach” to rodzaj pamiętnika, w którym autorka opisuje swoje wspomnienia i refleksje związane z psychozą maniakalno-depresyjną. Świadoma swojej choroby przekonuje o tym, jak ważne jest leczenie farmakologiczne oraz wsparcie najbliższych. Stara się pokazać, jak różne sytuacje oraz postawy i zachowania innych osób wpływały na jej stan i co pomogło jej odzyskać równowagę.

Książka bardzo interesująca, ciekawa i pełna wrażliwych przemyśleń. Autorka chce nakreślić wizerunek osoby chorej jako jednej z nas, a nie obcej, zamkniętej za murami szpitala. Osoby chore mogą być w pełni wartościowe i wnosić dużo dobra i wrażliwości w nasze życie.
Gratuluję!
Dr Sławomir Wolniak – Ordynator Kliniki WOLMED

Anna Kacprzyk urodziła się 23 sierpnia 1982 roku w Warszawie. Ukończyła Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, a następnie kontynuowała naukę na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obroniła tytuł magistra filologii angielskiej. Przez sześć lat pracowała jako nauczycielka w szkołach podstawowych i gimnazjach. Jej pasje to: podróże, sport, gotowanie i… koty.

Zapraszamy na stronę poświęconą chorobie afektywnej-dwubiegunowej oraz książce
www.DwaBieguny.com

 

Autor: Anna Kacprzyk(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 154
Format: 110x175
ISBN: 978-83-7856-044-9
Oprawa: Miękka
Cena: 29.00