Mężczyzna prosty w obsłudze, czyli Kobieta szczęśliwa w związku | Wydawnictwo Poligraf

Mężczyzna prosty w obsłudze, czyli Kobieta szczęśliwa w związku

„Mężczyzna prosty w obsłudze, czyli Kobieta szczęśliwa w związku”

Bez względu na to czy jesteś mężatką, czy masz partnera, chłopaka, czy narzeczonego, jeśli chcesz być szczęśliwa w związku, to ta książka jest właśnie dla Ciebie. Zawarte w niej proste, skuteczne, sprawdzone metody, techniki i triki ułatwią Ci postępowanie z facetem w taki sposób, aby życie z nim stało się lekkie, łatwe i przyjemne.

Książka w ciekawy i pełen humoru sposób wprowadza czytelnika w skomplikowany świat relacji męsko-damskich. Autorka podpowiada jak dokonać drobnych zmian w swoim zachowaniu, aby te relacje stały się łatwe i przyjemne.

Polecam poradnik kobietom, które dopiero rozpoczynają życie we dwoje, jak również tym, które są w związku od wielu lat.
Barbara Falandysz

Ten bezpretensjonalny, pozytywny poradnik dla kobiet przyda się każdej kobiecie bez względu na wiek…
a mnie podoba się szczególnie to zdanie:
„… Możesz się podzielić z drugim człowiekiem tylko tym co masz. Jeśli jesteś wypełniona szczęściem, radością, miłością, możesz z drugim człowiekiem podzielić się szczęściem, radością, miłością. A jeśli jesteś sfrustrowana, zmęczona życiem, wkurzona, dzielisz się z drugim człowiekiem frustracją, zmęczeniem i wkurzeniem. Warto więc »nachapać się« wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze w życiu, żeby móc właśnie tym obdarowywać innych ludzi. To jest właśnie zdrowy egoizm…”
to woda na mój młyn…
Agnieszka Perepeczko

Małgorzata Kadysz jest szczęśliwą kobietą, żoną, matką. Z wykształcenia trener NLP, trener Rozwoju Osobistego, trener Radykalnego Wybaczania. Prowadzi szkolenia z technik skutecznej komunikacji, psychologii wyglądu, budowania własnej wartości. Jest także autorką powieści dla dzieci „Zaklęte Marzenia”. Od kilku lat prowadzi bloga zapiskiwiedzmy.pl.

Autor: Małgorzata Kadysz(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 96
Format: 135x190
ISBN: 978-83-7856-190-3
Oprawa: Miękka
Cena: 29.00

Inne publikacje tego autora