Kosecki | Wydawnictwo Poligraf

Kosecki

Kosecki jest jednym z głównych bohaterów powieści o tym samym tytule. Ten dojrzały mężczyzna, współczesny rzeźbiarz, spotyka na swojej drodze Anastazję, początkującą pisarkę i mentorkę. Oboje, po burzliwych kolejach własnych losów, przechodzą przemianę osobowościową, dotykając sfery rozwoju duchowego, osobistego.
Odtąd tworzą związek ludzi oświeconych, relację nowej ery, w której ich poszerzona samoświadomość pozwala im wychodzić poza schematy i doświadczać życia, jakie kreują w swoich przestrzeniach.
Każde z nich spełnia się zawodowo, a jednocześnie wspólnie opierają się na wartościach, za jakimi tęsknią wszystkie pary: na wzajemnej miłości, szacunku, przyjaźni, poszanowaniu i namiętności. Nie oznacza to jednak, że ich sielankowe życie jest pozbawione problemów. Główni bohaterowie doświadczają edukacji z zakresu dojrzałości emocjonalnej, a dzięki wykorzystaniu technik rozwojowych radzą sobie niekonwencjonalnie, ale za to bardzo skutecznie, z pojawiającymi się trudnościami.
Wiodą życie, o jakim marzą tysiące par na całym świecie, dając świadectwo temu, że jest to możliwe, jeśli tylko wyrazimy chęć zgłębienia wiedzy z zakresu rozwoju duchowego, co w fenomenalny sposób przekłada się na nasze życie tu i teraz oraz na partnerstwo nowej ery, która postrzega jednostkę ludzką jako istotę wielowymiarową, kierującą swoją uważność do wnętrza, co jednocześnie nie przeszkadza cieszyć się cielesnością i dobrami świata materialnego.

Autor: Nowosad Agnieszka(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 222
Format: 145x205
ISBN: 978-83-8159-727-2
Oprawa: Miękka
Cena: 35

ebook

Format: ePUB
ISBN:
Cena: 30

Kup teraz