Kalendarz dobrych dni 2022. Słoneczny, księżycowy, słoneczny chiński, Feng Shui | Wydawnictwo Poligraf

Kalendarz dobrych dni 2022. Słoneczny, księżycowy, słoneczny chiński, Feng Shui

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce profesjonalnie opracowany Kalendarz dobrych dni na rok 2022.
W wydaniu tym znajdą Państwo:
– Kalendarz urzędowy (solarny) z wyszczególnionymi imieninami oraz świętami (państwowymi, kościelnymi, słowiańskimi i zwyczajowymi)
– Kalendarz księżycowy zawierający m.in.: fazy Księżyca, pozycję Księżyca w znakach zodiaku, godziny wejścia Księżyca w znak zodiaku, cykl wznoszenia i opadania Księżyca, przebywanie Księżyca w węźle oraz wschody i zachody Księżyca
– Kalendarz chiński zawierający niezbędne informacje z zakresu astrologii chińskiej oraz wyliczenia określające jakość dnia.
– Kalendarz ten na pewno przyda się nie tylko adeptom i profesjonalistom sztuki feng shui (starożytnej metody poprawy jakości życia na wszystkich jego poziomach), lekarzom, naturoterapeutom i pasjonatom zajmującym się medycyną chińską, terapią su dżok i medycyną ludową, ale także osobom, dla których rytm Księżyca w życiu codziennym jest równie ważny jak rytm słoneczny i którzy wiele prac oraz decyzji podejmują, opierając się na aspektach lunarnych.

Kalendarz ten polecamy też tym z Państwa, którzy wiedzą lub przeczuwają, że powodzenie w działaniu można przewidzieć, bo wszystko ma swój czas i miejsce. I nie ma przypadkowych szans. Wszystko bowiem, co istnieje na Ziemi, przestrzega pewnych zasad.
Nie muszą jednak Państwo poznawać tajników tych praw, jeśli chcą czerpać korzyści z nich płynące, czy to w biznesie, czy to w uczuciach, czy to w innych dziedzinach swojego życia. To dla Was właśnie został opracowany według starej chińskiej metody opis każdego dnia. Można zatem wcześniej sprawdzić, czy data będzie korzystna, czy dany dzień jest „szczęśliwy” i czy na przykład decyzje podjęte w tym dniu przyniosą pomyślne efekty.
Jesteśmy przekonani, że nasz kalendarz ułatwi Państwu życie, złagodzi porażki lub przed nimi ochroni i wymiernie przyczyni się do Państwa sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Autor: zespół(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 144
Format: 148X210
ISBN: 978-83-8159-556-8
Oprawa: Miękka
Cena: 48.00

ebook

Format: ePUB
ISBN:
Cena:

KUP TERAZ

Inne publikacje tego autora