Jak szybko sprzedać nieruchomość bez stresu i rabatu | Wydawnictwo Poligraf

Jak szybko sprzedać nieruchomość bez stresu i rabatu

Masz w planach sprzedaż swojej nieruchomości, ale odczuwasz stres i niepewność związane z tym procesem? Nie martw się, nie jesteś sam. Większość z nas nie ma wystarczającej wiedzy na temat rynku nieruchomości, co skutkuje podejmowaniem nieodpowiednich decyzji (takich jak np. zaniżanie ceny sprzedaży). Ale co powiesz na to, że jest sposób, aby sprzedać swoje mieszkanie bez stresu i z dużym zyskiem?
Oto rozwiązanie: książka „Jak szybko sprzedać nieruchomość bez stresu i rabatu”. To poradnik napisany przez autora z ogromnym doświadczeniem w obrocie nieruchomościami, który chce się nim z Tobą podzielić. Znajdziesz tutaj praktyczne strategie oparte na psychologii ludzkiej i metodach analitycznych, które pozwolą Ci osiągnąć sukces na rynku nieruchomości.
Zdobądź wiedzę i strategie, których nie zdradzą Ci inni agenci!

Leszek Markiewicz jest ekspertem rynku nieruchomości. To skuteczny i kreatywny agent, z którego usług korzystają zarówno indywidualni klienci chcący szybko oraz korzystnie sprzedać nieruchomość, jak i deweloperzy. Leszek Markiewicz związany jest z marką NieruchomosciSzybko.pl. Ma w swoim dorobku publikacje i artykuły dla profesjonalnych czasopism oraz portali internetowych. Jest też autorem książki „Jak bez wysiłku i pieniędzy zarabiać na nieruchomościach”, która cieszy się bardzo dużą popularnością. Jego autorski System Skutecznej Sprzedaży Nieruchomości zapewnia o 30% szybszą sprzedaż w cenie o 10% wyższej niż mogą zapewnić agencje działające w oparciu o tradycyjne metody.

Autor: Markiewicz Leszek(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 166
Format: 145x205
ISBN: 978-83-8308-088-8
Oprawa: Miękka
Cena: 45,00

KUP TERAZ

Inne publikacje tego autora