Incognito. Radykalna reinterpretacja | Wydawnictwo Poligraf

Incognito. Radykalna reinterpretacja

Inspiracją do napisania tej historii obdarzył mnie tajemniczy byt, którego sukcesywnie rozrastające się spektrum lawirowało poza domeną świadomości, a ściślej rzecz ujmując, ocierało się o oś jaźni – tę subtelną granicę, za którą wszystko jest możliwe…
Rzecz jasna, to musiało mieć wpływ na efekt finalny – książkę, w której surrealizm przeplata się z wydarzeniami historycznymi, a zapętlone w iluzji czasu retrospekcje próbują zagarnąć i zdominować teraźniejszość.
Tajemnice z zaświatów, rozterki natury egzystencjalnej, intrygujące ultraszerokie kwestie czy też te ocierające się o ekstremum pojmowania wysublimowane pytania, na które nie ma jednoznacznych odpowiedzi.
Nie mam pojęcia, jak ta dość niestandardowo napisana książka zostanie odebrana, ale mogę zapewnić Czytelników, że nikogo nie pozostawi obojętnym.
Leszek Machała

***

– A ty co?! – Barczysty zbir końcem podbródka wskazał niebieskooką. – Wstawiasz się za bambusem czy może Żydem? Bo już sam nie wiem, co to za ścierwo! A może to jest twój frajer i dlatego go tak bronisz?!
– Posłuchaj! – Alicja z politowaniem spojrzała mu prosto w oczy. – Nawet gdyby twoja głupota potrafiła mówić, to przerażona swoim bezkresem i tak by milczała. Widać, żeś mistrzem retoryki i logicznego myślenia nie jest, więc miejże chociaż wzgląd na swoją głupotę i tak jak ona zamilcz!

Autor: Machała Leszek(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 104
Format: 145x205
ISBN: 978-83-8159-028-0
Oprawa: Miekka
Cena: 24.00

Inne publikacje tego autora