Czy możliwe jest ŻYCIE przed śmiercią? | Wydawnictwo Poligraf

Czy możliwe jest ŻYCIE przed śmiercią?

“Czy możliwe jest ŻYCIE przed śmiercią?” to książka zachęcająca do dokonania wglądu we własne życie i do podążenia drogą harmonii.
Radosław Milczarek, zainspirowany Ewangelią według Mateusza, opisuje – krok po kroku – możliwą dla każdego transformację: od stanu pełnego wewnętrznych konfliktów i lęku do pogody ducha, spokoju i wolnego wyboru.
Jednocześnie uważa, że oświecenie to akt bezpośredni, nie wymagający żadnych pośredników w postaci konwencjonalnie pojmowanego Boga, świeckich autorytetów czy poradników typu: jak żyć… Czytelnik powinien być gotowy do dokonania wglądu w siebie, ponieważ harmonia, do której Milczarek zachęca, jest stanem wewnętrznej zgody i zrozumienia siebie.
Jest siłą, dzięki której człowiek bez lęku postrzega rzeczywistość. Chociaż inspirację książki stanowi Ewangelia według Mateusza, autor zaprasza do wspólnej podróży w głąb siebie czytelników wszystkich wyznań oraz tych niewierzących.
Czytanie Ewangelii według Mateusza nie wiedzie bowiem koniecznie – twierdzi autor – do religijności, ale dojrzałości, spokoju i pogody ducha.

Autor: Radosław Milczarek(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 176
Format: 125x195
ISBN: 978-83-62752-79-9
Oprawa: Miękka
Cena: 34.00

Inne publikacje tego autora