Czas kwitnących akacji | Wydawnictwo Poligraf

Czas kwitnących akacji

„Czas kwitnących akacji”

Moja opowieść o poznawaniu i przeżywaniu otaczającego świata jest próbą szukania odpowiedzi na pytania dotyczące naszej egzystencji.
Każdy chciałby mieć pewność, kim jest naprawdę, skąd przychodzi i dokąd zmierza.
Kto zadaje sobie takie pytania, musi mieć miejsce i czas na refleksje, przemyślenia, odkrycia i definicje swoich poszukiwań. Moje medytacje rodziły się zawsze w kontakcie z naturą. To ona była moim mistrzem, wzorcem i przyjacielem w trudnych chwilach życia.
Tak było w czasach mojego dzieciństwa i tak jest teraz, kiedy zbliżam się do końca moich dni na tej planecie. Książka jest zestawieniem przeżyć z dzieciństwa, pełnego entuzjazmu i nadziei na czekającą mnie przyszłość, z ostatnią fazą mojej egzystencji, pełnej refleksji, przemyśleń i podsumowań.
W dzieciństwie odkrywałam fizyczne walory otaczającego mnie świata.
Teraz te same emocje budzą głód odkrywania głębszej prawdy naszego istnienia. Zgłębianie i odkrywanie tajemnic umysłu daje nam obietnicę nieśmiertelności.
Jedność z energią kosmiczną pełną miłości i harmonii gwarantuje nam pełne szczęście w nowym wymiarze, do którego zdążamy. Miłość do natury jest pośrednikiem w osiągnięciu tego najważniejszego celu i sensu istnienia wszechświata.

Autor: Cecylia Sadko(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 72
Format: 145x205
ISBN: 978-83-7856-182-8
Oprawa: Miękka
Cena: 33.00