Co z tymi kobietami? | Wydawnictwo Poligraf

Co z tymi kobietami?

33 ostre i bezkompromisowe felietony, dzięki którym dowiesz się… co z tymi kobietami?

Książka ta zabierze Cię w męską podróż po meandrach głębi kobiecej psychiki i wytłumaczy Ci w niezwykle lekki i konkretny sposób:
– niezwykle częsty fenomen, utraty przez Twoją kobietę ochoty na seks po ślubie, dlaczego tak się dzieje?
– dlaczego kobiety kochają drani, a spokojny i porządny facet staje się wcześniej czy później obiektem drwin, pogardy i nienawiści?
– jak w praktyce wygląda podrywanie i dlaczego nie zawsze warto używać tej wiedzy?
– dlaczego bez wiedzy o podświadomości i o tym jak ona działa, rozsypie Ci się nie tylko każdy związek, ale i wszystko co ważne w życiu?
– w jaki sposób kobieta realizuje swoje plany wobec Ciebie, nie zawsze dla Ciebie korzystne, i jak nie skończyć przez swoją naiwność pod mostem?
– Jak to możliwe, że tyle osiągnąłeś, a nadal czegoś Ci w życiu brakuje?

Książka ta sprawi, że spojrzysz z zupełnie innego punktu widzenia na kobiety oraz na swoje życie.
Wiele przykrych rzeczy, które w życiu Cię spotkały, a których nie rozumiałeś, stanie się nagle jasne jak słońce. Jeśli bierzesz do ręki moją książkę i zastanawiasz się czy warto poświęcić jej swój czas, otwórz ją chociażby na pierwszym felietonie, Gdy Twoja małżonka odtrąca Cię w alkowie, poświęć minutę na lekturę i sam oceń, ile możesz zyskać mając taką wiedzę i jaką miażdżącą przewagę zyskujesz dzięki temu nad tymi, którzy nie rozumieją kilku w zasadzie prostych rzeczy o kobietach. Tak prostych, że nikt się nad nimi nie zastanawia…
Zdecydowana większość z kilkunastu tysięcy kobiet, które znają niektóre felietony z sieci, jednoznacznie uznała, że są szowinistyczne i seksistowskie, a autor był obrzucany stekiem wyzwisk i obelg przez rozsierdzone i rozszalałe Panie. Czy może istnieć lepsza, i bardziej skuteczna recenzja dla książki o kobietach dla faceta?

Gdybym miała nieczyste intencje, nigdy nie związałabym się z czytelnikiem tej książki…

Natasha Nevidea, współautorka książki “Jej zdrada. Historie prawdziwe.”

Autor: Marek Kotoński(o autorze)

Książka drukowana

Stron: 204
Format: 205x145.
ISBN: 978-83-62752-13-3
Oprawa: Miękka
Cena: 34.00