Pomagamy Autorom zaistnieć
na rynku wydawniczym
- wydamy Twoją książkę
i pomożemy Ci ją sprzedać
Nr 1 w Polsce! Ponad 500 Autorów!

Szybki kontakt: (71) 315-39-13 biuro@fortunet.eu
lub zostaw nr telefonu – oddzwonimy:

Wydaliśmy

Lifting bez skalpela – trening mięśni twarzy

Autor: Christa Gugler .
Stron: 112.
Format: 165x225.
ISBN: 978-83-7856-239-9.
Oprawa: Miękka
Cena: 39.90

Trening mięśni twarzy – najlepsza decyzja

Stosowanie nawet najdroższego kremu nie przyniesie efektów, jeśli znajdujące się pod skórą twarzy mięśnie z czasem wiotczeją i zanikają. Obniżające się czoło, opadające powieki, obwisłe boki podbródka, wąskie usta i ich opadające kąciki lub podwójny podbródek to najczęściej objawy zwiotczenia mięśni twarzy.

Christa Gugler od dawna zajmuje się tematyką odbudowy mięśni twarzy i przez wiele lat testowała różne jej metody. Za pomocą specjalnego treningu młodzieńcze kontury twarzy powracają dość szybko, przy czym nie jest to metoda czasochłonna. Kilka opracowanych przez Autorkę ćwiczeń wydajnie wspomaga wzmocnienie i odbudowę tkanki mięśniowej, a twarz staje się dzięki nim pełniejsza, zmarszczki się wygładzają lub częściowo zanikają.

Christa Gugler w swojej książce prezentuje pogląd, że zachowanie młodości i naturalnej świeżości rozpatrywać należy kompleksowo i z tego względu zawarła w niej także cenne wskazówki, jak za pomocą prostych środków pozytywnie wpływać na zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.


Visit www.liftingbezskalpela.com„Lifting bez skalpela – trening mięśni twarzy” to książka o tym, co zrobić, aby nasza twarz stała się znów młoda, aby wyglądała jędrniej i promienniej. A wszystko bez użycia skalpela, czy innych inwazyjnych metod! Tylko trening mięśni twarzy połączony z jej odpowiednią pielęgnacją zapewnia młodzieńczy wygląd bez względu na upływ czasu. To najtańszy i najefektywniejszy sposób na redukcję lub pozbycie się zmarszczek!

Nowatorska metoda naturalnego liftingu twarzy za pomocą treningu mięśni została opracowana przez Christę Gugler i opisana przez nią w książce, która natychmiast stała się bestsellerem w krajach niemieckojęzycznych. Teraz ten bestseller – już w polskim przekładzie –trafił do rąk czytelniczek w Polsce.

Czytając książkę Christy Gugler, odkrywamy także wiele innych doskonałych porad dotyczących piękna, zdrowia i poprawy samopoczucia, których skutkiem jest większa radość życia. Dzięki tym poradom możemy być nie tylko piękniejsi, ale też żyć aktywniej i bardziej świadomie.