Pomagamy Autorom zaistnieć
na rynku wydawniczym
- wydamy Twoją książkę
i pomożemy Ci ją sprzedać
Nr 1 w Polsce! Ponad 500 Autorów!

Szybki kontakt: (71) 315-39-13 biuro@fortunet.eu
lub zostaw nr telefonu – oddzwonimy:

Wydaliśmy

Posłaniec prawdy

Autor: Edward Bogumił Baczyński .
Stron: 300.
Format: 145x205.
ISBN: 978-83-7856-220-7.
Oprawa: Miękka
Cena: 34.00

W Kościele rzym.-kat. od początku jego założenia „patrzono oczami władców Ces. Imp. Rzymu”, służąc cesarzom pragnącym utrzymać władzę nad imperium. A kiedy upadło, bestialską władzę Rzymu zastąpiła druga Bestia, powołana przez pierwszą (Bestię imp. ces.).
[...]
Pan Jezus w symb. DN (Ew) prorokuje o tym, do czego posłuży osoba apostoła Szymona, z nadanym mu imieniem Piotr – J 21, 18–19: . Mówiąc komuś: , nawiązujemy („robimy aluzję”) do (ku) przyszłości. Zaś <wyciągniesz ręce swoje, a inny cię opasze>, to w logicznej istocie przedłużenie w czasie tej władzy, którą „opasze” apostoła (Piotra, bez pytania o zgodę) religijna klika łotrów rzym.-kat. Kościoła.
W istocie sensu treści (i potwierdzenia historii) haniebne (po śmierci ap.) zadysponowanie jego osobą. Aneksja dziedzictwa przez symboliczne .
W rezultacie czynu podłych hierarchów Krk, będzie (jest) to pohańbienie pamięci o nim, przez firmowany imieniem (nadanym przez P. Jezusa) Kościół Piotrowy – Kościół nierządu religijnego! Zatem <jaką?>, ano niechlubną <śmiercią uwielbi Boga>. Ale do swej śmierci „podążał za Panem”.