Pomagamy Autorom zaistnieć
na rynku wydawniczym
- wydamy Twoją książkę
i pomożemy Ci ją sprzedać
Nr 1 w Polsce! Ponad 500 Autorów!

Szybki kontakt: (71) 315-39-13 biuro@fortunet.eu
lub zostaw nr telefonu – oddzwonimy:

Wydaliśmy

Mężczyzna prosty w obsłudze, czyli Kobieta szczęśliwa w związku

Autor: Małgorzata Kadysz .
Stron: 96.
Format: 135x190.
ISBN: 978-83-7856-190-3.
Oprawa: twarda
Cena: 29.00

Bez względu na to czy jesteś mężatką, czy masz partnera, chłopaka, czy narzeczonego, jeśli chcesz być szczęśliwa w związku, to ta książka jest właśnie dla Ciebie. Zawarte w niej proste, skuteczne, sprawdzone metody, techniki i triki ułatwią Ci postępowanie z facetem w taki sposób, aby życie z nim stało się lekkie, łatwe i przyjemne.Książka w ciekawy i pełen humoru sposób wprowadza czytelnika w skomplikowany świat relacji męsko-damskich. Autorka podpowiada jak dokonać drobnych zmian w swoim zachowaniu, aby te relacje stały się łatwe i przyjemne.

Polecam poradnik kobietom, które dopiero rozpoczynają życie we dwoje, jak również tym, które są w związku od wielu lat.
Barbara Falandysz

Ten bezpretensjonalny, pozytywny poradnik dla kobiet przyda się każdej kobiecie bez względu na wiek...
a mnie podoba się szczególnie to zdanie:
„... Możesz się podzielić z drugim człowiekiem tylko tym co masz. Jeśli jesteś wypełniona szczęściem, radością, miłością, możesz z drugim człowiekiem podzielić się szczęściem, radością, miłością. A jeśli jesteś sfrustrowana, zmęczona życiem, wkurzona, dzielisz się z drugim człowiekiem frustracją, zmęczeniem i wkurzeniem. Warto więc »nachapać się« wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze w życiu, żeby móc właśnie tym obdarowywać innych ludzi. To jest właśnie zdrowy egoizm...”
to woda na mój młyn...
Agnieszka Perepeczko

Małgorzata Kadysz jest szczęśliwą kobietą, żoną, matką. Z wykształcenia trener NLP, trener Rozwoju Osobistego, trener Radykalnego Wybaczania. Prowadzi szkolenia z technik skutecznej komunikacji, psychologii wyglądu, budowania własnej wartości. Jest także autorką powieści dla dzieci „Zaklęte Marzenia”. Od kilku lat prowadzi bloga zapiskiwiedzmy.pl.