Pomagamy Autorom zaistnieć
na rynku wydawniczym
- wydamy Twoją książkę
i pomożemy Ci ją sprzedać
Nr 1 w Polsce! Ponad 500 Autorów!

Szybki kontakt: (71) 315-39-13 biuro@fortunet.eu
lub zostaw nr telefonu – oddzwonimy:

Wydaliśmy

Czy możliwe jest ŻYCIE przed śmiercią?

Autor: Radosław Milczarek .
Stron: 176.
Format: 125x195.
ISBN: 978-83-62752-79-9.
Oprawa: Miekka
Cena: 34.00

"Czy możliwe jest ŻYCIE przed śmiercią?" to książka zachęcająca do dokonania wglądu we własne życie i do podążenia drogą harmonii.
Radosław Milczarek, zainspirowany Ewangelią według Mateusza, opisuje - krok po kroku - możliwą dla każdego transformację: od stanu pełnego wewnętrznych konfliktów i lęku do pogody ducha, spokoju i wolnego wyboru.
Jednocześnie uważa, że oświecenie to akt bezpośredni, nie wymagający żadnych pośredników w postaci konwencjonalnie pojmowanego Boga, świeckich autorytetów czy poradników typu: jak żyć... Czytelnik powinien być gotowy do dokonania wglądu w siebie, ponieważ harmonia, do której Milczarek zachęca, jest stanem wewnętrznej zgody i zrozumienia siebie.
Jest siłą, dzięki której człowiek bez lęku postrzega rzeczywistość. Chociaż inspirację książki stanowi Ewangelia według Mateusza, autor zaprasza do wspólnej podróży w głąb siebie czytelników wszystkich wyznań oraz tych niewierzących.
Czytanie Ewangelii według Mateusza nie wiedzie bowiem koniecznie - twierdzi autor - do religijności, ale dojrzałości, spokoju i pogody ducha.