Pomagamy Autorom zaistnieć
na rynku wydawniczym
- wydamy Twoją książkę
i pomożemy Ci ją sprzedać
Nr 1 w Polsce! Ponad 500 Autorów!

Szybki kontakt: (71) 315-39-13 biuro@fortunet.eu
lub zostaw nr telefonu – oddzwonimy:

Wydaliśmy

Errata do Świata

Autor: Krzysztof Cezary Buszman .
Stron: 120.
Format: 130x200.
ISBN: 978-83-88330-41-4.
Oprawa: twarda
Cena: 29.90

Czuje się w tej poezji świeżość, hardość i talent tej miary, co kiedyś o Jonaszu Kofcie mówiło się w kręgu literackiej bohemy, iż ma szansę sięgnąć po laur czwartego wieszcza Polski.
Katarzyna Gartner 2009 r.

Mnie się najbardziej podobały te strofy, w których autor operuje swoistą grą słów. Agnieszka Osiecka 1996 r.

Urodził się 17 lipca 1967 roku w Gdańsku. Poeta, autor piosenek, fotografik i podróżnik z zamiłowania. Dzieciństwo i młodość spędził w Gdyni. W 1997 roku poeta wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie trzy lata póĽniej w Londynie powołał do życia Agencję Promocji Kultury Polskiej. Jej głównym zadaniem było przybliżenie Polonii najciekawszych koncertów z nurtu piosenki poetyckiej. W 2001 roku autor został przyjęty do Union of Polish Writers Abroad – Związku Pisarzy Polskich na ObczyĽnie z siedzibą w Londynie, by już w następnym roku zasiąść w jego zarządzie. Po wieczorach autorskich Krzysztofa Cezarego Buszmana w Londynie, pojawiło się szereg znakomitych recenzji, z których wystarczy przytoczyć jedną: „Przed laty tworzyli na emigracji Kazimierz Wierzyński i Marian Hemar. Po latach pustka po nich została wypełniona.” (Dziennik Polski, Londyn 29.11.2002 r. Z. Dąbrowski).
Jego twórczość zyskała duże uznanie polonijnych elit intelektualnych, a wiersze ukazywały się cyklicznie w Coolturze – Tygodniku Polskim w UK. W 2001 roku przed poetą otworzyło również przychylne podwoje Association Polonaise des Auteurs, Journalistes et Traducteurs en Europe – Polskie Stowarzyszenie Autorów, Dziennikarzy i Tłumaczy w Europie z siedzibą w Paryżu. W 2002 roku poeta został przyjęty do Stowarzyszenia Autorów ZAiKS i w tym samym czasie szereg jego wierszy znalazło uznanie wybitnych kompozytorów. W 2005 roku autor niniejszego tomiku wrócił do kraju, gdzie wkrótce wstąpił do Stowarzyszenia Autorów Polskich – oddział w Płocku.