Pomagamy Autorom zaistnieć
na rynku wydawniczym
- wydamy Twoją książkę
i pomożemy Ci ją sprzedać
Nr 1 w Polsce! Ponad 500 Autorów!

Szybki kontakt: (71) 315-39-13 biuro@fortunet.eu
lub zostaw nr telefonu – oddzwonimy:

Wydaliśmy

Wielka miłość

Autor: Wielowska-Duda Wiesława .
Stron: 456.
Format: 145x205.
ISBN: 978-83-8159-481-3.
Oprawa: Miekka
Cena: 39.00

Kiedy w gabinecie Janusza, szefa działu w biurze projektów, zjawiła się Kornelia w sprawie pracy, ten uświadomił sobie, że dziewczyna jest nie tylko piękna i mądra, lecz także wygląda jak wyjęta z jego marzeń. On, jeżdżąc po świecie na kontrakty, nie miał czasu na życie prywatne i nigdy nie wierzył w miłość od pierwszego wejrzenia, a teraz po prostu się zakochał. Od tamtego dnia ciągle o niej myślał. Kiedy Kornelia zaczęła pracować, widząc, jakie ona ma powodzenie, stwierdził, że nie ma szans u takiej pięknej dziewczyny, młodszej od niego o ponad dwanaście lat, i postanowił się odkochać. Wysyłając Kornelię na kontrakty, chciał, żeby była jak najdalej od niego, pragnął się od niej odsunąć. Nie potrafił jednak i coraz intensywniej pojawiał mu się przed oczami jej obraz. Śniło mu się, że śpi w jego ramionach, a on rano całuje ją na dzień dobry. Postanowił więc być dla niej niemiły, obcesowy i zrobić wszystko, żeby zabić w sobie tę miłość. Kornelia w stosunku do niego też zachowywała się inaczej niż wobec innych. Dla kolegów była miła i uśmiechnięta, a dla Janusza zarozumiała i impertynencka. Mimo to zamiast się odkochać Janusz darzył ją coraz większą miłością, której nie miał odwagi wyznać. Dopiero kiedy Piotr, zastępca i przyjaciel Janusza, widząc, jak tych dwoje się do siebie odnosi, powiedział mu, że jego zdaniem on i Kornelia czują do siebie to samo i tak samo tłamszą to w sobie złością, ironią i arogancją, Janusz zaczął się zastanawiać. Czyżby tak było naprawdę? Czyżby Kornelia też darzyła go uczuciem, ale nie chciała tego okazać?


Wiesława Wielowska-Duda (ur. w 1951 r.), z zawodu inżynier automatyk, przez ponad czterdzieści lat pracowała jako projektant, programista i rozruchowiec systemów sterowania i wizualizacji instalacji automatyki procesowej i inteligentnych obiektów. Jeszcze w czasach szkolnych autorka chciała zostać dziennikarką albo pisarką. Mimo iż wybrała inny zawód, który dostarczył jej wielu satysfakcji i sukcesów, marzyła o napisaniu książki. Jednak rodzaj pracy, częste bliskie i dalekie wyjazdy służbowe spowodowały, że musiała odłożyć realizację tego marzenia do zakończenia kariery zawodowej. W 2018 roku zadebiutowała książką „Drugie życie Wiktorii”, opisującą mroczną tajemnicę rodziny wplecioną w wątek kryminalny.
Książka „Wielka miłość” jest drugą powieścią autorki i prowadzi czytelnika przez świat pięknej i niezwykłej miłości, niespotykanej w XXI wieku.